Miért hagyják az emberek

Miért hagyják az emberek, hogy elnyomják őket,

eltiporják a szabadságukat, az igazi énjüket,

és semmibe vegyenek férfiakat, nőket?

 

Miért hagyják, hogy átmossák az agyukat végleg,

és játszanak a gyermekeik lelkével, életével,

meghagyva a szülői jogaikat névleg?

 

Miért hagyják az emberek, hogy eltiportassanak,

semmibe vétessenek és jól megaláztassanak,

s az önálló létüktől megfosztassanak?

image 1779097917059 compressed

Az elmék programozása

Az elmék programozása immár teljes erővel folyik,

ahogyan a félelem és a rettegés fenntartása is,

mindaddig, amíg az értelem el nem fogyik.

 

Az elmék programozása túlságosan kihat a jövőre,

engedelmes szolgákká teszi az emberek zömét,

és így válik majd semmivé mindenki jövője.

cyber brain 7633488 1280

Mikor az agy nem hiszi el

Mikor az agy nem hiszi el, amiket a szemek látnak,

s megkérdőjelezi a valóságot, minden szinten,

akkor az igazság percei nagyon fájnak.

 

Amikor a mesékről egymás után lehull már a lepel,

és végre kezd kitisztulni az ég, a viharok után,

az értelem a butaságokra könnyen felel.

 

Mikor az agy nem hiszi el még azt sem, amiket tud,

s kétségbe vonja önmaga tudását, képességeit,

akkor az ember előbbre csak nehezen jut.

istockphoto 1303761470 612x612 1