Érdemes ragaszkodni valamihez

Érdemes ragaszkodni valamihez, ha az már nem jó,

legyen az bármi, az életvitel, vagy a megszokás,

és miért van az, hogy másról nem lehet szó?

 

Biztos, hogy annyira tökéletes volt ez idáig minden,

annyira, hogy foggal-körömmel védeni kellene,

s létezne, hogy jobb lehetőség már nincsen?

 

Érdemes ragaszkodni valamihez, akkor is, ha rossz,

ha csak szenvedésből állnak ki a mindennapok,

s ha mindez, egy soha véget nem érő hossz?

question mark 5605759 1280