Aki burokban él

Aki burokban él, nem látja meg a Nap fényét,

ahogyan nem érzi a szellő cirógatását sem,

s így biztonságban hiszi önmaga lényét.

 

Nem hatja meg senkinek a fájdalma, bánata,

s nem fogja fel a valóságot, sem az igazat,

neki elég a hazug, csodás élet látszata.

 

Aki burokban él, úgy hiszi, mindentől védett,

és nem foglalkozik mással, csak magával,

észre sem veszi, a lelke üres, kiégett.

image 1778765659487 compressed 1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.