Minden veszteség nagyon tud fájni

Minden veszteség nagyon tud fájni, lesújt, megkeserít,

kiöli az életkedvet, mélabússá és olyan üressé tesz,

egy sérült lelket pedig, könnyedén megbetegít.

 

Minden veszteség nagyon tud fájni, de milyen nagyon,

megtöri a legerősebb, s legfelkészültebb embert is,

meglehet, idő múltával, ez változhat egy napon.

istockphoto 869789838 612x612 1